Przyczyny słabej erekcji. 

 

Spośród najpowszechniejszych powodów pojawiania się kłopotów z potencją możemy wymienić:

 

1) Zła dieta – jeżeli zwykliśmy odżywiać się głównie szybkim jedzeniem, wysokokalorycznym, w naszym typowym jadłospisie nie ma zaś świeżych warzyw, owoców, ryb, to nie dziwmy się, że niestety potencja nie towarzyszy nam regularnie.

 

2) Brak aktywności
fizycznej
, siedzący tryb życia – o ile to w pełni zrozumiałe, że dzisiaj spędzamy dużo czasu w pozycji siedzącej, w końcu bez pracy ciężko żyć na odpowiednim poziomie, to jednakże nie ma wymówki dla osób, które nie ruszają się po pracy.

 

3) Problemy zdrowotnegdy człowiek choruje na serce, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to z automatu również z jego libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Znużenie – o ile z początku jesteśmy zapewne zafascynowani swoją partnerką, tym jak wygląda, to później może dojść rutyna. A jak wszyscy wiedzą, rutyna nie jest przyjemna. W owym celu warto porozmawiać z własną partnerką, spytać czy mogłaby nieco bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne uwagoseksowne ubrania, być może jakieś sex zabawki, produkcje
erotyczne
albo przebieranki. Opcji, dzięki to którym nasze życie seksualne będzie fajniejsze jest sporo.

 

5) Za duży stres, kłopoty w pracystresujące sytuacje są permanentnym elementem naszego życia, ale przecież nikt nie sugeruje, że powinniśmy zareagować na nie nadmiernym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można w taki sposób kierować własnym życiem, aby przenigdy nie dochodziło do takiej sytuacji, w której stres sparaliżuje nam dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-levitra
cialis tanio