978-5432-ico-wu.jpg

Levitra zamienniki

Preparat Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta posiada wyłączność co do nazwy leku – z racji monopolu na produkt dyktuje także jego cenę, która w zestawieniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Niemała cena ogranicza dostęp do preparatu osobom gorzej sytuowanym, dlatego właśnie na rynku obecne są inne farmaceutyki, które w swoim składzie posiadają tę samą substancję czynną – nazywane są one preparatami generycznymi. Każde popularne forum erotyczne zawiera setki zapytań o alternatywne, tańsze substytuty Viagry. Dzięki środkom generycznym możliwe jest obniżenie kosztów leczenia, co umożliwia także chorym o niższym statusie finansowym skorzystać z dobrodziejstw dzisiejszej farmacji.
Generyki Viagry zawierają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co flagowy lek koncernu Pfizer, dlatego ich działanie jest podobne z oryginalną Viagrą. Do popularnych zamienników takiego leku zalicza się Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Zamiennikiem Viagry z możliwością stosowania u kobiet jest Lovegra.
Wybrane specyfiki będące zamiennikami różnią się od siebie kształtem tabletek, ich kolorem oraz smakiem. Mechanizm działania jest jednak ten sam. Mogące pojawiać się skutki niepożądane są jednakowe we wszystkich specyfikach, efektywność leczenia zaburzeń potencji za pomocą zamienników Viagry jest praktycznie jednakowa, co potwierdzają testy kliniczne.
Oprócz leków generycznych Viagrę można zastąpić preparatami mającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i wywołuje podobne efekty, ale w porównaniu z nim rezultaty osiągane są w czasie o 50% krótszym, a czas ich działania jest przedłużony. Popularnym lekiem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie valif zel