Jak dobrać długą suknię do sylwetki?

Gale oraz rozdania hollywoodzkich wyróżnień udowadniają, że strojna, długa suknia służy każdej gwieździe, niezależnie od sylwetki czy rozmiaru. Podpowiadamy, jakie fasony sprawdzą się u różnych sylwetek.
Długa suknia prezentuje się doskonale na pannie o słusznym wzroście, lecz wszystkie, niezależnie od liczby centymetrów, muszą zestawiać ją w parze z butami na wysokim obcasie. Szpilki powodują że prezentujemy się na potężniejsze, także również poprawiają look sylwetki – nosząc je na nogach pośladki są podniesione, a klatka piersiowa wyeksponowana, co od razu wyszczupla talię.
Panny o figurze klepsydry powinny znaleźć wzorów z gorsetem, który podkreśli piersi także talię dodatkowo podkreśli szczupłe ramiona. W takim przypadku super wyborem byłaby wydłużona suknia o syrenim ogonie, czyli dopasowana w okolicy bioder dodatkowo ud i rozszerzająca się od kolan w dół. Sukienki takiego rodzaju często zakładają 2 seksowne klepsydry ze świata show biznesu – Beyonce i Sofia Vergara.
biala-sukienka-z-blekitnymi-dodatkami
Gruszka musi maskować szerokie biodra dodatkowo masywne uda, toteż długa suknia dla niej powinna przypominać strój księżniczki z przylegającą górą dodatkowo pofałdowanym dołem. Posiadając takową figurę unikaj ciuchów formatu „beza”, bardziej lepsze będą fasony z dołem w formacie trapezu lub litery A, które ukryją dół także zrównoważą proporcje.
Chuda oraz potężna kolumna może sobie pozwolić na kreację ze skosami dodatkowo odsłaniającą wiele tuszy, jednak by dodać mu krągłości, powinna być wykonana z nieco grubszego i sztywnego materiału, który nada sylwetce kształt, zamiast mocno ją opinać. Super wyborem będzie suknia błyszcząca lub ozdobiona 3D aplikacjami.
Długa suknia dla panny o sylwetce jabłka musi mieć -prosty czy trochę rozkloszowany krój. Uwagę odwróci od środkowej części figury gorset z odcięciem pod biustem. W takim razie warto także szukać sukienek z głębokim dekoltem w formacie litery V, który optycznie wysmukla figurę.
tekst pobrany ze strony modne sukienki